CharacterIX Bayilik İçeriği – CharacterIX Ankara

Minimum yatırım, sürekli kazanç

Türkiye’nin geleceğine yatırım yaparak hep birlikte kazanıyoruz!

Son zamanlarda moda deyimle “Sosyal Sorumluluk” projeleri çok revaçta. Ama bir çok kişi ve şirket kendi ekonomik durumunu belli bir seviyeye getiremeden, bu konuyu sadece medyadan duyuyor veya okuyor.

CharacterIX temsilciliği ile her ikisini de yapma şansınız var. Geleceğimiz olan yeni nesilin temellerinin daha sağlam olması için çalışırken, küçük bir yatırımla da kendi kazancımızı, ekonomik seviyemizi ciddi bir şekilde arttırıyoruz.

CharacterIX’in en önemli özelliği de bu sürecin işimizi doğru yaptığımız sürece devam eden bir yatırım olmasıdır.

Her yıl ortalama 2 milyon 500 bin yeni öğrenci müşteri portföyümüze giriyor ve her sene bu sayı artarak devam ediyor.

Tabi ki piyasada birçok rakibimiz var. Her birinin ayrı bir farkı var.

Bizim en önemli farkımız, Fokus Yaşam Akademisi ve yaklaşık 19 yıllık bilgi birikimine sahip eğitmen kadromuzun yanı sıra, Yönetim Kurulu ve Yönetici Kadromuzda bulunan herkesin ticaret konusunda yıllara dayalı tecrübe sahibi olması ve CharaxterIX gibi kişilik analizi ve mesleki tercih konularında uzman, köklü bir firma ile iki firmanın bir araya gelmesiyle birlikte minimum yatırım, sürekli kazanç felsefesinden doğan güçten gelmektedir. Bu sayede ticaret yapabilmek kabiliyetlerimizi her geçen gün daha da geliştirebilmekteyiz.

Bunun yanında en önemli farklardan biri olan ”Yerli ve Milli” olan bir rakibimiz yok. CharacterIX 100% Yerli ve Millidir.

Ticaret ahlakına uygun bir şekilde, para kazanmasını bilen, sektörün ve Türkiye ekonomisinin gidişatına göre, esnek ve hızlı kararlar alıp uygulamaya geçen bir kuruluşuz.

HEMEN BAYİ OL